BEVOEGDHEDEN

BIBLIOTHEEK

CULTUUR

JEUGD

ONTWIKKELINGSHULP

ONDERWIJS

SPORT

TOERISME

SINT-KATELIJNE-WAVER

POLITIEKE OPINIE

Toerisme Sint-Katelijne-Waver zoekt vrijwilligers

toerisme

ENTHOUSIASTE VRIJWILLIGERS GEZOCHT
In de zomer van 2006 werd Toerisme Sint-Katelijne-Waver vzw opgericht om het toerisme in onze gemeente te bevorderen. De vzw zit momenteel nog in een opstartfase. Toerisme SKW opereert vanuit de nieuwbouw van 't Grom (Groentemuseum Midzeelhoeve), waar zich onder andere de toeristische infobalie bevindt. Intussen is een toerismeconsulte, Annelies Mertens, aangeworven en worden volop voorbereidingen getroffen om operationeel te zijn tegen het voorjaar van 2007.
Hiervoor zijn we nog op zoek naar een aantal enthousiaste vrijwilligers die (vooral op zon- en feestdagen) de toeristische infobalie in 't Grom willen bemannen of bevrouwen. Het is de bedoeling om onze gemeente te "verkopen" aan zowel inwoners als bezoekers. Wie zich geroepen voelt om onze talrijke troeven en bezienswaardigheden op een positieve en begeesterde manier aan de man/vrouw te brengen, kunnen gerust contact opnemen met de voorzitter: eric.janssens7@pandora.be
of 0473 93 73 21
Eric Janssens
Voorzitter Toerisme Sint-Katelijne-Waver vzw

(zie ook: www.skw.be -> vrije tijd -> toerisme)

eric gallery