BEVOEGDHEDEN

BIBLIOTHEEK

CULTUUR

JEUGD

ONTWIKKELINGSHULP

ONDERWIJS

SPORT

TOERISME

SINT-KATELIJNE-WAVER

POLITIEKE OPINIE

Roosendael verkozen tot mooiste plekje

toerisme

roosendael.jpgVrijetijdsvereniging Pasar (voorheen Vakantiegenoegens) verkoos domein Roosendael tot het mooiste natuurplekje van Sint-Katelijne-Waver. Met het jaarthema "Buur Natuur" ging de organisatie op zoek naar de mooiste natuurplekjes in meer dan 100 gemeenten. De abdijsite die beheerd wordt door vzw Kempens Landschap heeft de laatste jaren een grondige gedaanteverwisseling ondergaan. De beschermde gebouwen werden prachtig gerestaureerd en later dit jaar wordt het Landhuis en het park verfraaid.
Kempens Landschap vroeg schepen voor toerisme Eric Janssens (CD&V) voor een reactie op de keuze van Pasar:
"Roosendael is natuurlijk niet het enige mooie plekje in onze gemeente, maar speciaal is het absoluut. Ik kan me die keuze dan ook goed voorstellen. Ik verwacht dan ook dat dit domein een belangrijkere trekpleister zal worden voor het totale toeristisch aanbod in onze gemeente".

eric gallery